Šperky a bižuterie SBS Trade - český výrobce

Energetické náramky

Energetické náramky - SBS ENERGY - SFB UNICO - SBS FORZA BALANCE

SBS FORZA

Díky náramkům SBS FORZA ENERGY, však můžete mít vlastní kousek čisté přírody vždy s sebou a zajistit tak ve svém okolí zvýšení hladiny negativních iontů.  Působením negativních iontů se prokazatelně zlepšuje schopnost zvládat civilizační zátěž a zvyšuje se ochrana před elektrosmogem (EMP). Rozdíl, který pocítíte je opravdu obrovský.

Reflexní infrazářič – hloubkově prohřívá místo dotyku. Tím, že využívá lidského tepla, které odráží zpět a koncentrované podobě, přirozeně pomáhá zlepšit mikrocirkulaci, aktivuje buněčné membrány a pomáhá tak zvyšovat účinek ostatních prvků náramku SBS FORZA ENERGY.

Magnetoterapie – blahodárné účinky vlivu magnetů zná lidstvo od pradávna. Působením a polarizací iontů proudících v krvi, napomáhá tato metoda k rychlejšímu hojení, regeneraci, zlepšení oxidace a látkové výměny.

Záporné ionty (turmalin a germanium) – samotný náramek je mimořádně silným zářičem záporných iontů, které blahodárně působí na celý náš organismus. Záporné ionty jsou emitovány jak samotným náramkem, tak germaniovým kamenem v nerezové přezce.

Germanium - tento vzácný stříbřitý kov je přirozeným emitorem negativních iontů, které uvolňuje při styku v lidským tělem. Mnohé studie prokázaly zásadní pozitivní vliv na náš organismus. Není překvapením, že germanium bývá takřka vždy obsaženo ve vodě teplých léčivých pramenů.

Hologram FORZA – SBS FORZA BALANCE je osvědčená technologie využívající speciální hologramy, které pozitivně působí na přirozené energetické pole člověka a výrazně zlepšují rovnováhu, sílu a pružnost. Výsledným efektem je vyšší tělesná výkonnost při sportu i každodenním životě.

VSTUP DO OBCHODU

Balanční náramek s osvědčeným  hologramem SBS FORZA

NABÍDKA PRODUKTŮ ENERGETICKÝCH A BALANČNÍCH NÁRAMKŮ - ceny od 299,-Kč

VSTUP DO OBCHODU

Buďte první mezi svými přáteli, kterým se to líbí.
Povězte JEDINÝM KLIKNUTÍM o této stránce svým přátelům na FACEBOOKU


 

SBS Forza Unico- Balanční náramek s osvědčeným  hologramem SBS FORZA - modernější typ s nerezovými plíšky. Scalar III- PŘÍVĚŠEK - extra silný zdroj SKALÁRNÍ energie  - je to prakticky nejsilnější zářič záporných iontů vzhledem ke svému objemu a hmotnosti SBS Forza Unico- Balanční náramek s osvědčeným  hologramem SBS FORZA - modernější typ s nerezovými plíšky
SBS Forza Balance -Balanční náramek s osvědčeným  hologramem SBS FORZA Hologram FORZA – SBS FORZA BALANCE je osvědčená technologie využívající speciální hologramy, které pozitivně působí na přirozené energetické pole člověka a výrazně zlepšují rovnováhu, sílu a pružnost. Výsledným efektem je vyšší tělesná výkonnost při sportu i každodenním životě. SBS Forza Balance -Balanční náramek s osvědčeným  hologramem SBS FORZA
NÁRAMEK Energy Jing Jang NÁRAMEK Energy Jing Jang NÁRAMEK Energy Jing Jang

 


energy


 

TOPlist
SWAROVSKI
SWAROVSKI
ŘETÍZKY a NAUŠNICE
ŘETÍZKY a NAUŠNICE
NÁRAMKY a PRSTENY
NÁRAMKY a PRSTENY
NEREZ a OCELOVÉ šperky
NEREZ a OCELOVÉ šperky