Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Šperky a bižuterie SBS Trade - český výrobce

Eshop online

Ceny u výrobků jsou v CZ - nákupy v korunách i v SK pro nákupy v Eurech   Eshop šperky a bižuterie online  Ceny u výrobků jsou zobrazeny v CZ - nákupy v korunách i v SK pro nákupy v Eurech

Nakupovat na e-shopu už nemohlo být jednodušší. Ihned můžete vybírat z celého sortimentu zboží, zvolit si způsob dopravy a platby a zboží je zpravidla ještě týž den expedováno (při objednávce do 13 hod).

Stačí jediným kliknutím na obrázek přejít do eshopu a ihned nakupovat.

Eshop je určený pro CZ  a SK  zákazníky. Ceny jsou uvedeny u výrobků v Korunách i Eurech

ČESKÉ ŠPERKY A BIŽUTERIE bez obsahu niklu

Nabízíme šperky pozlacené, stříbrné, Swarovski šperky, šperky z nerezu - chirurgické oceli, kosmetiku Body, energetické náramky, náušnice, prsteny, a další. Vše za bezkonkurenční ceny ...

Ihned můžete vybírat z celého sortimentu zboží, zvolit si způsob dopravy a platby a zboží je zpravidla ještě týž den expedováno (při objednávce do 13 hod).

nový web a eshop

 

NOVÝ WEBNabízíme šperky pozlacené, stříbrné, postříbřené a ocelové šperky, magnetické. Kvalitní módní doplňky a českou, jabloneckou bižuterii, výrobky pro ženy, děti, mládež i muže a další šperky, které  jsou vhodným dárkem pro každou příležitost. Ať už k různým výročím, svátkům, či jen tak, pro radost, darovaný šperk vždy potěší.
V nabídce najdete náhrdelníky, stříbro, ocel, magnetické náramky, prsteny,náramky, náušnice, dětské náušnice, dětské prstýnky, přívěsky, řetízky, náhrdelníky, přívěsky na klíče, prsteny na nohu, zásnubní prsteny, snubní prsteny, pánské šperky, dárkové krabičky, šperkovnice, spony na peníze, spony na kravaty, řetízky na nohu, nákotníky, ocelové šperky, šperky z chirurgické oceli, stříbrné šperky,  prsteny, prstýnky, náramky, řetízky, přívěsky na kabelky, vzorkovnice šperků. S námi můžete nakupovat výhodně se slevami nebo také vydělávat z domova.

Buďte první mezi svými přáteli, kterým se to líbí.
Povězte jediným kliknutím o této stránce svým přátelům na FACEBOOKU

 
     
     
     

 

 


online eshop levných šperků a bižuterie, bižuterie a šperky levně se slevou 40 -6 %, 

TOPlist
SWAROVSKI
SWAROVSKI
ŘETÍZKY a NAUŠNICE
ŘETÍZKY a NAUŠNICE
NÁRAMKY a PRSTENY
NÁRAMKY a PRSTENY
NEREZ a OCELOVÉ šperky
NEREZ a OCELOVÉ šperky