Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Šperky a bižuterie SBS Trade - český výrobce

Hematit

HEMATIT

Hematit - odpradávna je spojován s krví. Ve starověku byl považován za talisman štěstí a úspěchu.
Pomáhá při neklidu a nespavosti, pocitech beznaděje a nejistoty, podporuje paměť.
Napomáhá tvorbě bílých krvinek, čistí krev a zbavuje ji jedů, působí na lepší prokrvení ledvin, léčí oblast malého mozku, slezinu játra. Používá se při tachykardii, křečích nohou, strnutí šíje, při bolestech zad. Pomáhá při zotavování po nemocech, při bolestech kloubů, vředových a pohlavních chorobách, nápomocen je i při obtížích sexuálního rázu a při léčbě kožních onemocnění jako jsou akné, lupénka, ekzém, problémy s vlasy a pokožkou hlavy.
Aktivuje naše skryté energetické rezervy. Pomáhá proti depresím, přináší pocit klidu a bezpečí. V každodenním životě posiluje a vitalizuje tělo. Pomáhá přestát bez úhony těžké doby, kdy jsme vystaveni velké zátěži. Podporuje usínání a spánek.
Nesmí se používat při zánětech! Léčivý kámen Hematit čisticí krev, harmonizuje auru nositele, pomáhá při rekonvalescenci a dodává energii v okamžicích tělesného či psychického vyčerpání. Není bez zajímavosti, že rovněž dodává sexuální energii.

Všechny produkty najdete v eshopu -  klikněte pro vstup:

 
 
 
 

 


 

TOPlist
Najdete v novém ESHOPU
Najdete v novém ESHOPU
Oblíbení partneři

  • Kolagen je přidávanou složkou do  exkluzívních krémů předních kosmetických výrobců  s omlazujícím efektem. Podívejte se na unikátní produkt, který obsahuje několikanásobně vyšší množství kolagenu, než obsahují nejdražší  kosmetické přípravky na světě. Přírodní kolagen INVENTIA ® poskytuje pokožce vše, co potřebuje - " živý " kolagen .
  • Krásná a svěží v každém věku. První, čeho si na druhých a druzí na Vás, všimnete, je tvář, obličej. Naše tvář je vlastně zrcadlem naší duše. Je na ní vidět radost, spokojenost, ale jsou na ní vidět i starosti a trápení, které nám přináší život.Děkujeme za vaše hodnocení!