Šperky a bižuterie SBS Trade - český výrobce

Kosmetika z KONOPÍ

Kosmetika z KONOPÍ - CANABIS

Konopná mast SBS BODY CANABIS je vysoce koncentrovaná mast, vyrobená z nejkvalitnějších surovin a díky velkému množství účinných kanaboidů je její regenerační a zvláčňující účinek nepřekonatelný.
Kromě skvělých hydratačních a zvláčňujících účinků při každodenním používání má i další vlastnosti. Významně pomáhá při poškozeních pokožky, jako jsou různé druhy povrchových oděrek i drobných říznutí. Je velmi účinná na zanícené póry, kuří oka, opary i některé kožní plísně včetně bílé nehtové. Zklidňuje a ošetřuje některé druhy lupénky a atopických ekzémů. Kanaboidy jsou známy svým pozitivním účinkem na záněty, pohmožděniny, svalové bolesti, bércové vředy a další obtíže.


Mast SBS BODY CANABIS je vyráběna (mimo jiné) z konopného oleje, který je jedním z nejcennějších olejů rostlinného původu. Obsahuje až 80 % nenasycených mastných kyselin, které si lidské tělo neumí samo vytvořit a musí je získávat z potravy nebo vstřebáváním.  Esenciální kyseliny linolová, alfa-linoleová a gama-linoleová mají fenomenální protizánětlivé, zvláčňující a promašťující schopnosti. Lze je s úspěchem použít při léčbě široké škály kožních onemocnění nebo hojení ran. Blahodárné účinky konopného oleje jsou ještě posíleny přítomností celé řady vitamínů, zejména A, B1, B2, B3, B6 , C, D ,E.  Při výrobě naší masti používáme účinné látky z  legálně pěstovaných odrůd konopí.
Kromě konopného oleje obsahuje naše unikátní mast také sójový olej, který je znám svými silnými antioxidačními účinky a pozitivním vlivem na zlepšování kvality pokožky. Dalšími základními složkami je betakaroten a vonné aditivum, které se přirozeně vyskytuje v esenciálním oleji heřmánku.

VSTUP DO OBCHODU - SBS BODY zdraví

NABÍDKA PRODUKTŮ KONOPNÉ KOSMETIKY - ceny od 106,-Kč

 

VSTUP DO OBCHODU

Buďte první mezi svými přáteli, kterým se to líbí.
Povězte JEDINÝM KLIKNUTÍM o této stránce svým přátelům na FACEBOOKU


NATURAL čistá konopná mast je vyráběna z nejkvalitnějších surovin, hlavní složkou je konopný olej. Díky velkému množství kanaboidů je její regenerační a zvláčňující účinek nepřekonatelný. Je dokonalá pro udržení krásné pleti a umí si velmi rychle poradit s drobnými kožními problémy. Její promašťující, zvláčňující a další blahodárné účinky poznáte již po krátkodobém používání. NATURAL čistá konopná mast je vyráběna z nejkvalitnějších surovin, hlavní složkou je konopný olej. Díky velkému množství kanaboidů je její regenerační a zvláčňující účinek nepřekonatelný. Je dokonalá pro udržení krásné pleti a umí si velmi rychle poradit s drobnými kožními problémy. Její promašťující, zvláčňující a další blahodárné účinky poznáte již po krátkodobém používání. NATURAL čistá konopná mast je vyráběna z nejkvalitnějších surovin, hlavní složkou je konopný olej. TEA TREE obsahuje navíc olej ze stromu Melaleuca Alteriofolia, u nás známého jako TeaTree Oil. Toto extra silné přírodní antiseptikum má opravdu fantastické protibakteriální a protiplísňové účinky.
Canabis - HAIR (přírodní konopný šampon s přídavkem kokosového oleje) Canabis - SHOWER GEL (přírodní konopný sprchový gel) Canabis - Tělové mléko (přírodní konopné tělové mléko)
     

body


TOPlist
Oblíbení partneři

 • Kolagen je přidávanou složkou do exkluzívních krémů předních kosmetických výrobců s omlazujícím efektem. Podívejte se na unikátní produkt, který obsahuje několikanásobně vyšší množství kolagenu, než obsahují nejdražší kosmetické přípravky na světě. Přírodní kolagen INVENTIA ® poskytuje pokožce vše, co potřebuje - " živý " kolagen .
 • Krásná a svěží v každém věku. První, čeho si na druhých a druzí na Vás, všimnete, je tvář, obličej. Naše tvář je vlastně zrcadlem naší duše. Je na ní vidět radost, spokojenost, ale jsou na ní vidět i starosti a trápení, které nám přináší život.Děkujeme za vaše hodnocení