Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Šperky a bižuterie SBS Trade - český výrobce

Magnetické šperky

MAGNETIC COLLECTION - Magnetické šperky

 
 
Šperky z nerezové oceli, titanu z nichž mnohé jsou doplněny léčivými magnety poskytují řadě jejich uživatelů nejen krásnou ozdobu, ale též úlevu od bolesti.
Odborná literatura tvrdí, že magnetické pole dokáže výrazně zlepšit: Otoky a záněty, hojení a regenerace, díky zlepšenému prokrvení tkání navozenému rozšířením krevních cév. Detoxikace a to na tělesné i buněčné úrovni. Pozitivní vliv magnetického pole totiž urychluje látkovou výměnu, čímž výrazně napomáhá odplavování toxinů a solí usazených v buňkách. Analgetický - subjektivně výrazně snižuje vnímání bolesti. Nošení magnetického náramku může zmírnit bolesti vyvolané artrózou kyčlí a kolen. Jak poznáte, že magnety fungují? Nejběžnější způsob, že magnety fungují je, že bolest poleví, někteří lidé, kteří používají magnetoterapii tvrdí, že v oblasti, na níž je magnet přiložen, cítí teplo. Každý reaguje jinak a nebývá běžné, aby člověk, který vyzkouší terapii magnetickým náramkem, nereagoval vůbec. Stupeň úlevy je u každého člověka individuální.
 
 
 
 
 
  • ALFA - PRAVÉ ZÁPĚSTÍ - působí na nervovou soustavu-deprese, fobie, duševní a tělesnou únavu, bolesti hlavy, svalů, krku, revma, nespavosti astma, cukrovku.
  • BETA - LEVÉ ZÁPĚSTÍ - působí na oběhovou soustavu- srdeční vady, zvýšený tlak, bušení srdce, ucpané cévy, trombóza, křečové žíly.Magnety a kameny jsou do náramků vlepovány. Nevystavujte je delšímu působení vody - koupání, mytí nádobí apod.
Magnetické šperky nejsou prodávány jako léčebná pomůcka,nesmí nahrazovat předepsanou léčbu. V případě,že trpíte zdravotnímy problémy tak se před zakoupením poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte šperky v případě,že jste těhotná,nebo nosíte kardiostimulátor či jakýkoliv elektrický implantát.

Všechny produkty najdete v našem eshopu, do kterého přejdete kliknutím na logo:

 

Magnetické šperky SBS Trade

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Nové poznatky v magneoterapii

Účinek magnetů spočívá v tlumení bolesti, otoku a zánětu, působení ma gnetů výrazně urychluje regeneraci, urychluje se hlavně regenerace buněčných membrán, zlepšují se parametry krevního zásobení. Magnetoterapie zmírňuje bolesti kloubů a svalů, vytváří podmínky pro kvalitní odpočinek, podporuje hojení kostí, stimuluje krevní oběh.
Pod vlivem magnetického pole se harmonizují a správně polarizují minerály a další stopové prvky v krvi. Krevním řečištěm jsou pak správně polarizované látky roznášeny do celého těla bez t oho, aby se vzájemně odpuzovaly kvůli rozdílnému magnetickému náboji. Tím pádem plní daleko lépe v orgánech a svalech své funkce. Působením magnetů jsou také buňky lépe okysličeny, čím výrazně napomáhají lepšímu fungování celého těla.
Nedávná studie Unversity of Virginia jasně prokázala blahodárný vliv magnetického pole na zmenšování otoků. Při testování účinku se nejlepší výsledky dostavily, když se po poranění ihned nasadilo působení neodymiových magnetů. Prokázalo se, že působení magnetických šperků skvělou alternativní metodou k léčbě mnoha zdravotních potíží zvláště kloubů (artritida), bolestí zad, hlavy a mnoha dalších.

Jak silné jsou magnety ve špercích SBS TRADE?

Je magnetické pole dostatečně účinné? Podívejte se prosím na přiloženou fotografii. Magnet o velikosti 4 mm hravě udrží druhý magnet přes 2cm masa a kostí. Dovede si jistě představit, jaké bude celkové působení náramku s 15-20 magnety na Vaše tělo a protékající krev, když bude připnut na zápěstí.
 

 
 

AVENTURINE -  všestranný léčivý kámen, napomáhající vyrovnávat emoce, psychiku. Obnovuje vnitřní léčivou sílu těla a rovnováhy jing/jang.
 
 
KARNEOL - kámen motivace, inspirace, dobré nálady a pochopení. Říká se mu také kámen krve, protože blahodárně působí na krevní oběh, ledviny, slinivku.
AMETYST -
po staletí vyzdvihují léčitelé tento kámen " vyjasnění " pro jeho účinky proti stresu, špatnému spánku, bolestem hlavy či úzkostem a strachu. Pomáhá udržovat vyváženou hladinu cukru.
TYGŘÍ OKO -
navzdory svému názvu vydává tento něžný kámen konejšivé vibrace. Je nápomocný při potížích s trávením, žaludečními vředy. Bystří mysl a pomáhá nerozhodným v rozhodování.
HEMATIT -
léčivý kámen čistící krev, harmonizuje auru nositele, pomáhá při rekonvalescenci a dodává energii v okamžicích tělesného či psychického vyčerpání. Není bez zajímavosti, že rovněž dodává sexuální energii.
Tyrkys -
Pomáhá k vyjadřování vlastních myšlenek, chrání auru a pohlcuje škodlivé vlivy, zesiluje intuici, vyrovnanost, podporuje úspěch, štěstí a klid v rodině, zahání zlé sny.
 
  
 

TOPlist
Najdete v novém ESHOPU
Najdete v novém ESHOPU
Oblíbení partneři

  • Kolagen je přidávanou složkou do  exkluzívních krémů předních kosmetických výrobců  s omlazujícím efektem. Podívejte se na unikátní produkt, který obsahuje několikanásobně vyšší množství kolagenu, než obsahují nejdražší  kosmetické přípravky na světě. Přírodní kolagen INVENTIA ® poskytuje pokožce vše, co potřebuje - " živý " kolagen .
  • Krásná a svěží v každém věku. První, čeho si na druhých a druzí na Vás, všimnete, je tvář, obličej. Naše tvář je vlastně zrcadlem naší duše. Je na ní vidět radost, spokojenost, ale jsou na ní vidět i starosti a trápení, které nám přináší život.Děkujeme za vaše hodnocení!