Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Šperky a bižuterie SBS Trade - český výrobce

Na co se nejčastěji ptáte

Na co se nejčastěji ptáte...

Co vás zajímá....


Jak zjistit velikost prstenu

Abyste si vybrali prsten, který vám „padne“, je nutné nejprve určit jeho velikost.
Pokud jste si někdy kupovali prsten v klenotnictví, tak vám pravděpodobně klenotník změřil prst klenotnickým kroužkem. Velikost prstenu (např. 54, 56, 59 apod.) je dána obvodem prstu v milimetrech.


Pokud neznáte velikost prstenu pro váš prst, můžete ji jednoduše zjistit pomocí následujícího návodu:
Budete potřebovat provázek, fixu a měřítko (např. pravítko nebo metr). Udělejte na provázku čárku fixem, obtočte provázek kolem prstu, který chcete změřit v místě, kde je čárka fixem udělejte druhou čárku na druhý konec provázku provázek přiložte k měřítku a změřte vzdálenost mezi dvěma čárkami vzdálenost v milimetrech odpovídá velikosti prstenu. (např. délka 58 mm odpovídá velikosti 58)
Pozor! Pamatujte na to, že prsten budete muset přetáhnout přes kloub. Nemějte prst provázkem příliš přiškrcený.
Pozor! U širších prstenů (cca 8mm a více) objednejte o jedno číslo větší velikost.
Pozor! Tloušťka prstu se během dne může mírně měnit. Nejpřesněji velikost prstenu změříte při pokojové teplotě a když nejste bezprostředně po nějaké namáhavé činnosti.

TIP: Pokud se rozmýšlíte mezi dvěma velikostmi prstenu, zvolte tu menší. Pokud nemáme v nabídce naměřenou velikost prstenu, můžete si vybrat o číslo větší nebo menší. Zpravidla to není na závadu.

jak určit velikost prstenu
Nabízíme široký sortiment prstenů vyrobených různými technikami ze stříbra a chirurgické oceli - dětské, dámské jemné i  výraznější s kameny i bez, snubní  i pánské.


nerezové prsteny z chirurgické oceli

stříbrné šperky a prsteny

rhodiobané prsteny

swarovski_sperky
  

 

 

Jediným kliknutím můžete přátelům na FACEBOOKU ukázat, kde se právě nacházíte a co Vás zaujalo. Buďte první mezi svými přáteli na FACEBOOKU, kterým se toto líbí.
Povězte o této stránce svým přátelům na FACEBOOKU.

klikněte - ZAUJALA MNE TATO STRÁNKA

 


TOPlist