Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Šperky a bižuterie SBS Trade - český výrobce

Pozlacené z Tombaku

POZLACENÉ šperky z Tombaku

Šperky SBS TRADE pozlacené 22 karátovým zlatem a chráněnou technologií.
Kolekce pozlacenýc šperků SBS Trade je vyrobena unikátní technologií SUBAGE (co to je?) to je takřka plnohodnotná náhrada výrobků z masivního zlata a to za zlomek jejich ceny.
Díky této patentované kombinaci silných vrstev ušlechtilých kovů a zlata, jsou našešperky velmi odolné proti působení vnějších vlivů /pot, voda- i mořská/.
Šperky jsou testovány na zdravotní nezávadnost, nekorodují a nezpůsobují alergické reakce.
Šperky jsou opatřeny puncem kvality SBS Trade.
 
Naše šperky pozlacené náušnice a pozlacené náramky a řetízky vás určitě přesvědčí. Kvalita šperků a spokojenost zákazníka je pro nás tou hlavní prioritou. Naše pozlacené šperky vyzkoušelo už statisíce zákazníků v celé Evropské unii. Mezi nejznámější patří pozlacený řetízek figaro možné koupit i jako set s náramkem.
Dále v nabídce stříbrné pozlacené náušnice, pozlacené řetízky, řetízky z tombaku, stříbrné řetízky, dlouhé náušnice
 

Všechny produkty najdete v našem eshopu - klikněte :

 
 

Výběr krásných šperků, stříbro, kameny Swarovski, chirurgická ocel, zlacené stříbrné šperky, stříbřené, magnetické, hematit. Náramky, náušnice, řetízky, pánské masivní řetězy, přívěsky, prsteny, náhrdelníky se zirkony, šperky dámské, pánské i dětské
Dlouhé náušnice, sady šperků, náušnice Swarovski, šperky Swarovski, naušnice klasické velké kruhy, stříbro zlacené / Ppřívěsky- pozlacené stříbro, náušnice z oceli, řetízky a řetězy z oceli, prsteny z oceli, magnetické náramky, šperky z hematitu, šperky pro děti, SBS CRYSTAL COLLECTION, nákotníky z oceli, přívěsky na klíče, kabelky


 

TOPlist