Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Šperky a bižuterie SBS Trade - český výrobce

Reference

Reference, doporučení, postřehy a zkušenosti

 

  Jaké jsou zkušenosti registrovaných prodejců se šperky SBS Trade?...

  Dá se s nimi skutečně přivydělat?....

  Jsou šperky SBS Trade prodejné zboží?......

  Je možné mít skutečný druhý příjem v podobě provizí?... 

 
 
 • Dlouho jsem hledala práci nebo přivýdělek, co by mě opravdu bavil.Takový, aby mě neomezoval v péči o rodinu a přesto abych si něco vydělala. A to se mi podařilo! Pracuji v klidu doma,nikdo mě do ničeho nenutí, dostanu zaplaceno za to co udělám. Jana S.
 • Nejdřív jsem nevěděla jak na to, ale už jsem si našla způsob. Když jdu s kamarádkama, maminkama a kočárkem ven, vždycky mám u sebe připravený katalog. Sedíme si na lavičce nebo v klubu a prohlížíme,klábosíme co se nám líbí. Tak se také objevují objednávky. Odpoledne, když malá spí, sednu k PC, zadám pár inzerátů s nabídkou, nebo na ně odpovídám a registruji nové človíčky. Všechno v klidu a pohodě, bez honičky a jde to. Zatím mám jen zisk z prodeje, ale ten je taky dobrý, ale myslím, že brzy dosáhnu na první manažerskou pozici- to už mi půjdou korunky na účet!....Denisa V.
 • Trochu jsem se toho obávala, že nikdo nebude nic chtít, ale když vybalím vzorkovnici- vždycky si někdo něco objedná...Helča V.
 • Mám 2 děti, jsem na MD a hledala jsem něco s čím si trochu přivydělám. Zkusila jsem šperky...ještě mi zbývá 1 rok na MD, ale už teď vím, že když mě zaměstnavatel nepřijme, budu si v klidu hledat dál, protože výdělek se zlatíčky už mi příjemně doplňuje rozpočet.... Kamča N.
 • Jsem kosmetička a šperky jsem si přibrala pro zpestření pro své zákaznice. Měsíčně dělám obrat okolo 10000, takže opravdu příjemné finanční zpestření se zlatíčky....Petra S.
 • Přivítala jsem možnost výhodnějších nákupů šperků z chirurgické oceli a vůbec celého sortimentu- ráda totiž nosím šperky a ještě raději je obměňuju. A díky slevám si to můžu dovolit ;-) Vlaďka J.
 • Jsem zaregistrovaná asi 14dnů a jsem moc spokojená,nabídla jsem a objednávky se hrnou,šperky se opravdu prodávají sami.Doporučuji:-) A už vím, že investice za registraci se mi vrátí už při první objednávce. Julie
 • Tak jsem se taky registrovala, nejprve jen s katalogem- ten je moc pěkný, ale když jsem si asi po 2 měsících koupila i vzorkovnici, objednávky se podstatně zvýšily! Iveta P.
 • Reklamace jsem zatím neměla zákazníci jsou zatím velice spokojeni se šperky.Jsou velice pěkné a kvalitní.Jsem u firmy teprve krátce, ale už teď můžu říct, že registrace nelituju.
 • Dnes budu dělat svoji první objednávku a myslím si, že na poprvé se mi to povedlo. Všem kdo se rozhodují zda do toho jít vřele doporučuju. Nina
 • Miluju šperky a bižuterii, ale mám velký problém, protože jsem alergická na nikl. Tyhle šperky mi ale vůbec nevadí! Jsem šťastná, že je můžu nosit i nabízet! Marie
 • Po dlouhém váhání jsem se registrovala a sotva jsem přinesla do práce mezi kolegyně katalog, zájem byl velký. Hned první objednávku jsem měla za 6 tisíc a dvě kolegyně projevily zájem o registraci. Tak myslím, že dobrý ;-) Helena F.
 • Se zlatíčky pracuji asi rok. Zaměřila jsem se spíše na registrace a pro sebe využívám výhodné nákupy - příležitost k hezkému dárku se totiž vždycky najde. Po půlroce jsem se dostala na pozici manager1- takže se má práce vyplatila a už mi hodí provizky na účet .-)) . jo- jde to, když se chce....Zdena
 • Sem u firmy teprve krátce, ale už teď můžu říct, že registrace a první investice nelituju. Dnes budu dělat svoji první objednávku a myslím si, že na poprvé se mi to povedlo. Všem kdo se rozhodují zda do toho jít vřele doporučuju....Pavlína K.
 • Koupila jsem si vzorkovnice, v pohodě se vejde do kabelky, takže jí mám téměř pořád u sebe, kykoliv jí můžu půjčit i ukázat. a je fakt, že když si řetízky a náramky můžou lidičky ošahat, hned naskočí nějaká objednávečka. Investice do vzorkovnice je opravdu dobrá investice, už se mi nejméně 20x vrátila ...Bobina D.
 • Je to krásná práce se šperky jablonecké bižuterie.Nikomu nic nenutím,nádherný katalog mám stále u sebe s malou ukázkou šperků,stačí jen ukázat v okolí.Šperky jsou opravdu krásné, prodávají se samy.Vybudovat si během pár měsíců svůj pravidelný příjem není tak těžké a pracujte už na vždycky v pohodlí domova.
 • Je to docela dobrý a příjemný přivýdělek k mému současnému zaměstnání a začínající rostoucí provize se docela hodí ;-)
 • Taky jsem se registrovala před časem, ale zjistila jsem, že mi nejde moc prodej - nějak mi to nesedí a tak jsem se vrhla na registrace nových distributorů přes internet a v tom jsem se našla. Nakupuju tedy jen pro sebe a svou rodinu- 2 dospívající dcery se rády zdobí a sem tam nějaký dáreček pro blízké a přesto už se blížím k první manažerské pozici...jupí....Lada M.
 • nejsem úplně klasický prodejní typ, ale zjistila jsem, že velmi dobré zkušenosti z prodejem mám všude tam, kde je větší cirkulace lidí solárka , nehtové modeláže, fitcentra, kadeřnictví, internet, mezi kamarády a rodinou, dokonce i ve škole. vždycky tam katalog na pár dní ponechám a když se pro něj vracím, mám tam kontakt s objednávkou...
 • Jsem vážně překvapen! Úplná bomba to byla před vánocemi- nestačil jsem objednávat. Každý chtěl alespoň malý dáreček pro někoho blízkého....i moji kolegové z práce chtěli každý něco pro svou ženu nebo přítelkyni...no - hlavně, že to nemuseli jít kupovat ;-)
 • Po šesti měsících spolupráce , mi na účet začaly chodit provize od 2 tisíc Kč měsíčně. Téměř po roce už to je skoro 11 tisíc....Není to nic moc, ale když jsem před nedávnem zvažovala, jestli mi to stojí za to, řekla jsem si, že ano. K počítači si tak jako tak každý den sednu, proč toho nevyužít a ,,trochu" si nepřivydělat... a v podstatě pracuji výhradně z domova. Tak mám radost, že to fakt jde...a je to docela pěkné kapesné - ne?....
Máte své sny, cíle a plány, ale nevíte, jak začít s jejich realizací?
Myslíte si, že nejste ten správný člověk, že zrovna vy to prostě nemůžete dokázat?
Nebo si myslíte, že to o co usilujete, je z nějakého důvodu příliš obtížné?
Chcete dělat skutečně to, co vás baví?
„... nic není nemožné - hranice a možnosti si vytváříme my sami..."
 
 
 

Že to nejde? Možná se mýlíte!


Trpělivost, cíl a čas pracují pro vás!
Na úspěch či seberealizaci není nikdy pozdě.
Můžete, ale nemusíte ;-)
 • Pročtěte si, jak se dá s námi budovat vaše KARIÉRA
 • Pročtěte si také ZKUŠENOSTI ostatních prodejců
 
                atd 

Nyní pouze u nás akce na registraci!

klikněte ....


 


Hledáte inspiraci na dárek pro své blízké?


Rok utekl jako voda a Vánoce už nám opět klepou na dveře....
Víte, jakými dárky letos obdarujete své blízké?
/ nejen o Vánocích.../


Přidejte se k nám a získejte nejen slevy na své dárky, ale i možnost výdělku ;-)
jednoduše zde >>> klikněte na banner
stribro
 

 
 

 

 

 

TOPlist
PODPORUJEME

Inspirace pro učitelky
týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi

Zásobník - tématických příprav a celků.   Inspirace pro učitelky - týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.  Více zde: http://skolka-pripravy.webnode.cz/