Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Šperky a bižuterie SBS Trade - český výrobce

> Vydělávej s námi

Možná právě Vy patříte mezi šťastlivce, kteří každý měsíc najdou brouzdáním na chodníku tisícovku, 2 000,-Kč  nebo 3000,- Kč - ty šťastnější ještě více.

Já tedy ne a ne o ně zakopnout.

Ale vím, že se dají najít na internetu - pravidelně a opravdu každý měsíc...  ;-)


Podívejte se, jak se dá vydělat pouhým sdílením ... a bez nutnosti vkladu Vhodné ke škole, práci i MD. Minimální věk 15 let

 • Sháníte přivýdělek ve volných chvílích od vašeho počítače?

 • Brouzdáte často po sociálních sítích, diskusích a chcete využít strávený čas na PC k výdělku?

 • Je Vám více jak 15 let a chcete si vylepšit kapesné?

 • Podívejte se na to, jak lze vydělávat pomocí PC, emailu, doporučení, facebooku,... prostě doporučení po síti ...  Systém funguje na osobním doporučení a propagaci formou elektronické komunikace

přivýdělek ve volných chvílích od vašeho počítače


Jako zaregistrovaný spolupracovník můžete vydělávat s pomocí nového provizního systému naší společnosti. Jedná se o tzv. affiliate program, který Vás odmění za všechny objednávky vytvořené přes Váš odkaz a za doporučování našich výrobků Vašim známým, kolegů, přátelům apod.

 • CO JE AFFILIATE SYSTÉM - Affiliate program/ systém/ je označení pro druh internetové reklamy. Provozovatelem affiliate programu je například provozovatel nějakého eshopu. Ten zaplatí tzv. partnerovi za reklamu pouze provizi z prodeje uskutečněného díky reklamní ploše na stránkách partnera.

Registrace do systému je samozřejmě ZDARMA, k ničemu se nezavazujete!

Nyní se podívejte >>> jaké zboží (eshop) můžete s nám propagovat - a v případě zájmu se vraťte na tyto stránky

Partnerem se může stát právnická osoba, živnostník, nebo fyzická osoba starší 15 let bez jakéhokoliv oprávnění k výdělečné činnosti se sídlem/bydlištěm v ČR.
 Registrace partnera je zdarma. 
Spolupráce se uzavírá na dobu neurčitou. 
Každý registrovaný partner může mít pouze jeden affiliate účet.

Za registraci nejsou účtovány žádné poplatky.

Za vaši odvedenou práci budete odměněni.


Dostanete od nás adresu odkazu, kterou můžete umístit kam chcete a jak chcete - použít pro odkaz u nějakého obrázku, vložit jako odkaz do menu na vašich stránkách či v textu vašich stránek apod., fantazii se meze nekladou

Podstatou spolupráce je PROPAGOVAT SVŮJ UNIKÁTNÍ LINK na eshop firmy  (propagovat eshop) , který získáte jednoduchou a bezplatnou registrací  ( třeba do emailu, trvale do podpisu emailu, do diskuse, na FB, banner na svůj web, blog apod) a pokud si někdo přes Váš link nakoupí - získáte provize z uskutečněného nákupu ve výši 10% z celkové ceny nákupu.

 • Každý z nás, má dnes na internetu  stovky známých , kamarádů, kolegů či příbuzných. Stačí jim dát čas od času vědět přeposláním Vašeho banneru, jaké novinky přináší na trh naše firma a penízky si Vás samy najdou. Vy doporučujete - firma Vás vyplatí za obrat díky Vám!
 • Každý týden pro Vás připravujeme bannery s vybraným žádaným zbožím, které Vám může přinést zajímavý příjem. Stačí se podělit o tuto informaci se svým okolím rozeslat bannery Vašim známým a náš systém Vám vyplatí provizi 10% z hodnoty objednávky na Vaše doporučení přes Váš banner.


Dále pak MÁTE podíl i z nákupů těch, kteří se registrují přes váš link ( podobně jako MLM) - takže můžete tuto jednoduchou možnost výdělku předat dále a umožnit přátelům také si vydělávat. Nemusíte sdílet jen nabídky, které Vám posíláme emailem. Můžete snadno sdílet také možnost přivýdělku a budovat si tak vlastní tým spolupracovníků se kterými znásobíte výši svých provizí.

 • Desítky našich šikovných spolupracovníků využívají naplno dnešní technologie a sdílí své nadšení pro naše výrobky se svým okolím. Za pár minut denně si tak budují stabilní měsíční příjem, jen tím, že o našich výrobcích píší, fotí se s nimi, chlubí se svému okolí a pomáhají nám tak budovat dobrou pověst kvality našich šperků. Rádi je za to štědře odměňujeme


Můžete vydělat a získat zpět 10% z vašeho VLASTNÍHO nákupu na provizích, pokud si své zboží nakoupíte přes svůj vlastní link ;-) ...

 

 • Jako registrovanému partnerovi Vám vrátíme z vašeho vlastního nákupu 10% z ceny objednávky

 

BONUSY - ODMĚNY ZA PROKLIKY ( od 2,- Kč za proklik) jsou jako bonus, že zákazník navštívil eshop přes váš link i když hned nenakoupil - k tomu jsou určené speciální bannery a odkazy, které najdete ve aktuálně vaší ,,kanceláři,,  po jednoduché bezplatné registraci.
JAK NA TO - ještě dnes?

 1. REGISTRUJ SE ZDARMA
 2. PO REGISTRACI VYČKEJ na EMAIL - Vítejte v našem provizním systému SBS TRADE. Úspěšně jste se zaregistroval - čekejte email s přihlašovacími údaji (obdržíte Přihlašovací jmeno a HESLO)
 3. PŘIHLASTE SE DO SVÉ KANCELÁŘE- odkazy najdete v emailu (EMAIL SI USCHOVEJTE!)
 4. Použijte menu vlevo pro navigaci a orientaci v systému
 5. Věnujte pozornost - Signup Subaffiliates > zde je váš unikátní odkaz!, který si můžete zkopírovat a vložit kam potřebujete - Odkazujte návštěvníky na náš partnerský program a budete mít podíl na jejich zisku. Poté již jen sledujte další vývoj. Nezapomeňte si nastavit- zadat č. účtu k výplatě provizí.

A CO DÁL po registraci?

 • PŘIHLASTE SE DO SVÉ KANCELÁŘE ( odkazy najdete v emailu po provedené registraci)
 • Použijte menu vlevo pro navigaci a orientaci v systému - A PRVNÍ navštivte odkaz NÁPOVĚDA, kde najdete vše srozumitelně a názorně vyobrazeno a vysvětleno.

Věřte, že to pochopí i vaše malé dítě ;-) - jak se dá vydělávat jednoduše sdílením ...

 


 


Máte email, facebook, skupinu na Facebooku, bazárek...

popřípadě nějaké vlastní blog či webové stránky?

Každý týden pro Vás připravujeme bannery s vybraným žádaným zbožím, které Vám může přinést zajímavý příjem. Stačí se podělit o tuto informaci se svým okolím rozeslat bannery Vašim známým a náš systém Vám vyplatí provizi 10% z hodnoty objednávky na Vaše doporučení přes Váš banner. Pak stačí rozeslat doporučení (která pro Vás budeme stále připravovat) a inkasovat provizi z uskutečněného obratu ... stačí si přidat ( a rozeslat) Váš získaný jedinečný odkaz z emailu, z webu, v bazárku, inzerci, na zdi FB či jiné síti a takto jednoduše propagovat ...

Nejen pro Čechy - náš odměnový systém je nyní nastaven pro spolupracovníky ze Slovenska, České republiky a Polska.


Jak v našem partnerském programu vyplácíme vaše provize.
 
Metoda vyplacení: Bankovní / Drátový přenos

Datum: 22/04/2014
Vyplacená částka: Kč 1202
Datum: 27/03/2014
Vyplacená částka: Kč 1439
Datum: 07/03/2014
Vyplacená částka: Kč 1031
Datum: 07/02/2014
Vyplacená částka: Kč 2275
Datum: 17/01/2014
Vyplacená částka: Kč 1531
?

SBS TRADE - vydělávat s námi je tak snadné

 

 

Snadný začátek - Připravili jsme pro Vás všechny potřebné internetové nástroje pro snadné vydělávání peněz. Stačí dát jen o našich produktech vědět kamarádům a peníze přijdou automaticky.

Z každé objednávky, kterou uskutečníte v naše eshopu proklikem Vašeho banneru, Vám vyplatíme provizi ve výši 10%. Totéž platí, pokud objednávku učiní kterýkoliv z Vašich známých, kamarádů, kolegů a podobně.  Každý obrázek (banner), který Vám posíláme je totiž podepsán Vašim unikátním kódem a my tak ihned víme, když kdokoliv na základě jeho prokliknutí nakoupí. Nemusí dokonce ani nakoupit hned, stačí, když na banner klikne, prohlédne si naše stránky a poté ze stejného počítače provede po čase objednávku. Stále budeme vědět, že tak učinil díky Vám a vyplatíme Vám odměnu.

Víte, že můžete registrovat nové spolupracovníky velice jednoduchým způsobem? Stačí jim poslat odkaz ze své „kanceláře“ (viz. obr. níže) v našem provizním systému, doplnit jej informací o tom, co jim spolupráce může přinést, vlastní zkušenosti apod. Registrace je samozřejmě zdarma stejně jako fakt, že není podmíněna žádnou aktivitou, povinnými odběry apod. Registrací můžete jen získávat.

Když vyplní formulář, jsou automaticky zařazeni do Vašeho týmu a Vám náleží z jejich objednávek, které prostřednictvím jejich aktivit vzniknou, provize ve výši 2.5%. Tzn. stačí 4 objednávky od takto získaných spolupracovníků a máte provizi jako byste objednali sami. Výhoda budování týmu spočívá především v tom, že Vaši spolupracovníci mají každý své známé, své kamarády a kolegy, o kterých Vy vůbec nevíte a nikdy by se k nim Vaše nabídka nedostala. Takto oslovíte prostřednictvím nových kolegů stovky nových lidí a získáte tak provizi z jejich objednávek.

výdělek díky vašemu odkazu

 
Pravidla pro vyplácení provizí.
1) Provize je počítána systémem automaticky na základě došlých objednávek.
2) Vzhledem k zákonným lhůtám pro případné vrácení zboží apod. budou provize propláceny vždy nejdříve po 21 dnech od jejich výpočtu
3) Z vráceného zboží, storno objednávek apod. se provize ruší
4) Provize se platí výhradně na účet, který si do systému zadáte.
5) Provize se platí až od limitu, který si stanovíte. Nejmenší limit je 300Kč / 12€
6) Provize jsou v systému uchovávány vždy nejdéle 90 dnů, poté jsou nevyplacené provize stornovány
7) Plátcům DPH bude provize proplacena až poté, kdy obdržíme řádný daňový doklad. Informace o výpočtu Vám bude zaslána elektronicky tak, abyste mohl daňový doklad vystavit.
 

Váš Banner příklady:

 

Snadný začátek - Připravili jsme pro Vás všechny potřebné internetové nástroje pro snadné vydělávání peněz. Stačí dát jen o našich produktech vědět kamarádům a peníze přijdou automaticky.

vše si nastavíte jednoduše, ze své připravené kanceláře... .... atd.... atd....

 

Tak co vy na to? Pojďte s námi do toho - je to ZDARMA! 

TOPlist
PODPORUJEME

Inspirace pro učitelky
týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi

Zásobník - tématických příprav a celků.   Inspirace pro učitelky - týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.  Více zde: http://skolka-pripravy.webnode.cz/